A A A

O firmie

 

KsięgarniaBiznesowa.pl powstały w 2003 roku. W związku z pasją właściciela, jaką stanowią nowe technologie, księgarnia i wydawnictwo swoją działalność opierają głównie na Internecie. Daje to możliwość w sposób przystępny i szybki dostarczać informacji Klientom.

Nasze publikacje tworzone są przez zaufany zespół specjalistów, zarówno teoretyków jak i praktyków, co dla Państwa stanowi gwarancję rzetelności i poprawności merytorycznej.

Wydawnictwo od samego początku swojej działalności nastawione jest na zaspokajanie potrzeb swoich Klientów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajdują się publikacje i programy z zakresu Dobrej Praktyki Higienicznej GHP, Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP, systemu HACCP oraz szereg publikacji z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

KsięgarniaBiznesowa.pl wciąż pracuje nad nowymi pozycjami wydawniczymi oraz aktualizowaniem bieżącej oferty, aby korzystając z naszego doświadczenia mieli Państwo zawsze dostęp do aktualnej wiedzy.